Hey {{customer_first_name}}! Je betaling is goed bij ons doorgekomen.
Als bedankje heb ik nog een unieke & eenmalig aanbieding voor je, die goed aansluit bij je aankoop van de Plug & Play zonnepanelen.
APS Plug & Play Energie Monitor - ECU-R
€249,01€224,10
De ECU-R (Energie Communicatie Unit) is een router wat je opbrengsten van de zonnepanelen bij houdt. Dit systeem voorziet je van informatie en de prestatie gegevens van je zonnepanelen en micro-omvormer.
Je kunt het gemakkelijk bij houden door middel van een app die je kunt downloaden in de appstore of in de Google Play store.
Wil je graag de prestaties van je zonnepanelen bij houden? Dat kan! Wij bieden je de ECU-R aan. Deze router voorziet je van informatie en prestaties, van de zonnepanelen. Hierbij worden de prestaties bijgehouden die je door middel van de app APsystems EMA-applicatie op je telefoon kunt bijhouden. Deze kun je instaleren in de appstore van Android en Apple. De gebruiksvriendelijke interface geeft je in enkele seconden toegang tot jouw solar systeem.
De ECU-R is standaard voorzien van WiFi en Zigbee.
Wat is Zigbee?
Zigbee is een communicatiemiddel wat, net als Bluetooth en WiFi werkt. Het zorgt ervoor dat je slimme apparaten in contact staan met elkaar. Dat betekent dus dat elk apparaat in verbinding staat met minimaal 2 andere sensoren. Denk bijvoorbeeld aan de slimme lampen van Phillips. Zigbee maakt het smart, veilig en duurzaam.
Het zigbee protocol zorgt ervoor dat hij altijd blijft communiceren met de micro-omvormer. Ook tijdens een stroomuitval.
Dit is een eenmalig & uniek aanbod bij aanschaf van de Plug & Play zonnepanelen. Als je deze pagina verlaat kun je geen gebruik meer maken van deze aanbieding.